Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

MEFISTO – unikátní kulturní zážitek

V sobotu 18. února jsme přijali pozvání produkce a navštívili muzikál Mefisto v pražském Divadle Hybernia. Znovu prožít mládí? Proč ne? Domluvte se s ďáblem!

Goethova faustovská otázka věčného mládí za cenu úpisu duše se odehrává v renesanční Itálii. Autorem předlohy a režisérem muzikálu je Zdeněk Zelenka. Hlavní role se ujal zpěvák Pepa Vojtek. Samozřejmě se nám všem při jméně Pepa Vojtek vybaví kapela Kabát, avšak hereckým výkonem v muzikálu Mefisto si zaslouží Pepa Vojtek označení pan herec.  O tom, kdo by lépe zazpíval ďábla, než on se svým rockovým hlasem není třeba pochybovat.  V rámci navštíveného představení se v roli Markétky představila Ivana Korolová a v roli mladého Fausta Petr Ryšavý. Z dalších postav nás zaujal Michal Novotný v roli zhýralého bankéře, kterou hrál s vtipem a velmi uvěřitelně. Vynikající byla i hospodská.

Klasické kulisy jsou doplněné o různé efekty. Například projekcemi stínů Boha, Ďábla i Mefista. Živé ohně na pódiu střídají expozice s herci vyjíždějící z hlubin. Nejvýraznějším motivem muzikálu je střet Boha s Ďáblem licitujícím o Faustovu duši. K divákům promlouvají jejich hlasy shůry a na pódiu tančí dvě kostýmované postavy.

Mefisto je muzikál s vtipnými a zábavnými scénami, které rozesmějí publikum všech věkových kategorií. Kromě hereckých výkonů a hudby nás překvapily taneční choreografie Leony Qaši Kvasnicové. V některých momentech rozpohybují celou campany.

Téměř tři hodiny programu s jednou přestávkou nám až neuvěřitelně rychle utekly. Pozvěte své klienty či zaměstnance na nevšední kulturní zážitek – návštěvu muzikálu. Nabídněte jim po představení společenský večer, přípitek, raut...

Divadlo Hybernia se nachází v samém středu Prahy na Náměstí Republiky v sousedství Obecního domu, naproti historické Prašné bráně Starého města. Dopravu doporučujeme městskou hromadnou dopravou, zejména metrem.

Pro firmy je možnost zakoupit dárkové poukazy pro zaměstnance či zadat část nebo celé představení. Kromě vybaveného sálu s 850 pohodlnými místy je k dispozici 80 křesel na balkoně. Balkon lze pro vaši akci uzavřít, catering podávat na baru v rámci balkonu či ve VIP salonku.

Nedílnou součástí divadla jsou gastronomické provozy, kavárna s barem v lobby, klubová restaurace v 5. patře, 2 bary v malém foyer v 1. patře a na VIP balkóně. Atraktivní je letní terasa s panoramatickým výhledem na celou Prahu.

Divadlo Hybernia nabízí skvělé podmínky pro uspořádání divadelních představení, koncertů, ale i kongresů či konferencí, firemních oslav včetně rautů.

Vyzkoušela 18.2.2017 Olga Nováková s manželem.

777 226 603 info@firemniakce.cz