Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

3. narozeniny Clarion Congress Hotelu Ústí nad Labem

Včera 22. května se konala u příležitosti 3. narozenin Clarion Congress Hotelu Ústí nad Labem IN & FIT Party. A my jsme byli přitom!

Kromě skvělé zábavy a dobrého jídla se zástupci týmu FiremniAkce.cz seznámili i s nejnovějšími trendy v oblasti zdravého životního stylu a sportu. Především grilování ve zdravém stylu sklidilo nejen u nás velký ohlas. Nechybělo ani další vynikající jídlo a dobré pití. Na akcích v hotelech značky Clarion je vždy kvalita gastronomie na prvním místě. I v Ústí nad Labem to byl zážitek pro naše chuťové pohárky. Výborný losos v solné krustě, krůta nebo špikovaná panenka na grilu - to je jen malý výběr požitků večera.

I o příjemnou zábavu bylo postaráno. Na programu byla předváděcí show cyklotrial, vystoupení studia B Fit, módní přehlídka sportovního oblečení nebo prezentace golfu partnery hotelu. Celý večer byl ve znamení sportovních aktivit. Kdo chtěl, nemuselse jen koukat ale řadu věcí mohl i vyzkoušet. Šťastlivci navíc na konci večera vyhráli báječné ceny od partnerů večera i vouchery do restaurace a na ubytování.

Vyzkoušeli jsme si firemní akci v prostorách Clarion Congress Hotelu Ústí nad Labem a je třeba říci, že kvalitní servis, jedinečná gastronomie nebo třeba jen obyčejný úsměv personálu - je to, co naplňuje heslo řetězce: ""Jistota čtyř hvězd"". Nebylo to naše první setkání s profesionalitou lidí, kteří vytváří akce v hotelech Clarion a vždy jsme velmi spokojeni. My tedy jednoznačně doporučujeme Hotely Clarion a víme, že každá událost zde bude v dobrých rukou profesionálů.

Atmosféra večera byla skvělá a my víme, že pro firemní akce v Ústí nad Labem je tato lokace ta pravá!

777 226 603 info@firemniakce.cz