Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Podzimní Trend Event expo je úspěšně za námi

syr-0005-2-resize.jpg
syr-0005-2-resize.jpg
syr-0045-resize.jpg
syr-0059-2-resize.jpg
syr-0062-resize.jpg
syr-0087-2-resize.jpg
syr-0136-resize.jpg
syr-0143-resize.jpg
syr-0159-resize.jpg
syr-0247-resize.jpg
syr-0546-resize.jpg
syr-0627-resize.jpg
syr-0738-resize.jpg
syr-0788-resize.jpg

Dne 17.10. 2012 se uskutečnilo již 14. Setkání odborníků z oblasti event marktetingu, tentokrát v Eden Aréně v Praze s názvem Trend Event expo.

V prvním patře prostor se prezentovali společnosti se svými zajímavými lokacemi, doprovodnými programy, cateringem, technickým zajištěním akcí či výzdobou na večírky.

Ve venkovních prostorách multifunkčního stadionu se pak představili se svými outdoroovými programy další zajímavé společnosti jako například SEGWAY ČRŠlapací káry Praha či elektrokola AGOGS.

Třetí patro bylo věnováno doprovodným programům typu Hry a hlavolamy, Bodypainting airbrush, VIP casino apod.

Na setkání se představilo přes 60 vystavovatelů. Mezi návštěvníky nechyběly zástupci takových společností jako jsou Metrostav, Allianz, Česká pojišťovna, O2, T-Mobile, ale i mnoho dalších odborníků, kteří se přišli podívat nejen na novinky z oblasti eventů a pořádání firemních akcí, ale i vytipovat si zajímavé lokace pro uspořádání svých vánočních večírků.

Celoodpoledním programem provázel skvělý moderátor Richard Mach, který v rámci svého programu vystoupil i se svým představením „THE ROBOTS“ a REACTABLE.

Na hlavním pódium pak probíhali odborné přednášky a úvodní slovo měl pan Pavel Hofrichter, ředitel společnosti RAIN.cz, který mimo jiné připomněl, kde všude se již tato setkání uskutečnila a s jakým úspěchem.

V rámci doprovodného programu vystoupila hudební skupina The RockSet se svým programem Roxette revival, Celine Dion revival a Retro Live!. Dalším účinkujícím byla Marimba Live Drums, která předvedla dechberoucí bubenickou show.

Celé odpoledne byl k dispozici skvělý catering a občerstvení poskytnuté společností Emotions Catering, výborná káva od Kávového klubu, exklusivní zmrzlina podávaná společností Event Arena a mnoho dalších ochutnávek jako například ochutnávka doutníků, whisky či lázeňských oplatek s vlastní ražbou.

Podzimní Trend event expo měl velký úspěch, nejen pro své umístění v lokaci jako je multifunkční stadion Eden, ale i pro svou účast z řad odborníků i návštěvníků, která byla tento ročník rekordní.

Do budoucna portál FiremniAkce.cz, který celou akci zastřešuje a organizuje, uvažuje o prodloužení celého programu, oslovení širší klientely a samozřejmě již nyní vybírá další vhodnou lokaci k uspořádání budoucího, již 15. ročníku, tohoto setkání.

Děkujeme všem návštěvníků za účast a vystavovatelům za mnohdy zajímavé a interaktivní prezentace.

Fotogalerii naleznete zde.

Zvláštní dík patří zejména těmto vystavovatelům:

777 226 603 info@firemniakce.cz