Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Na podzimním Trend Eventu ve Slovanském domě bylo stále co dělat

V reprezentativních prostorách Slovanského domu v centru Prahy se 8. října 2014 sešlo několik set odborníků z oboru event marketingu a pořádání akcí spolu se zástupci cca šedesátky vystavovatelů. Představily se zajímavé hotely, resorty a další místa vhodná pro pořádání akcí a také množství programů, aktivit a služeb s tím souvisejících.

Místo spojené s filmem i historickým centrem Prahy

Prostory Slovanského domu nabídly dostatek místa pro ukázku toho, jak skvěle může akce při propojení sálu a přilehlého ochozu i foyer probíhat. Nezpochybnitelný podíl na skvělé atmosféře měla firma VT projekt, která zajistila příjemné barevné nasvícení hlavního sálu, ozvučení i projekční plochy v čele s velkoplošnou LED obrazovkou na podiu. Dalším významným partnerem akce byl Intercatering, v jehož režii probíhala degustace nejrůznějších pochoutek i pódiová ukázka molekulárního cateringu. Mobiliář na akci dodala firma Party nábytek a nelze než smeknout před tím, jak krásně sál vyzdobili.

Dopolední odborný program

Ve spolupráci s Mgr. Jiřím Kastnerem, který se věnuje koučování, osobnímu rozvoji ale také sportu, proběhl v sále kina během dopoledne ještě před samotným Trend Eventem seminář se dvěma tématy - vzorce úspěchu přenositelné z vrcholového sportu do firemního managementu a zkušenosti z cesty manažerského rozvoje do Ladackého království.

Show i přednášky na pódiu

Celým Trend Eventem provázel vynikající moderátor Vladimír Vlach a pod jeho taktovkou se na pódiu v hlavním sále vystřídalo množství zajímavých hudebních, tanečních i odborných vystoupení. Jmenujme především skvělé tanečnice vystupující pod značkou Trn v oku, které zatančily například japonské tance nebo charleston. Fantastické vědecko-chemicko-fyzikální představení předvedla Science show iQlandia Liberec, Matěj Kodeš představil poprvé své další nové vystoupení plné bublin a těsně před závěrečným losováním ohromila všechny hadí žena.

Vystavovatelé napříč žánry

Průřez zajímavými lokacemi počínaje Klášterem minoritů svatého Jakuba na Starém městě v Praze, přes sítě hotelů jako jsou CPI hotels či OREA hotels, muzeum voskových figurín Grévin, Aquapalace Praha a konče např. Vigvam resortem ukázal rozličnou nabídku míst, kde lze firemní akce pořádat.

Představily se samozřejmě i zajímavé produkty jako čokoládové speciality od My gastro , mladé kokosy firmy Coco face, nebo oblíbený simulátor pilotování Airbusu iPilot. Velký zájem byl o Vietnamskou kávu, která byla milou obsluhou servírovaná v prostředí příjemné, pro tuto příležitost vytvořené kavárny. Podobně jako o kávu byl velký zájem i o vína, jichž bylo možno na akci ochutnat několik typů.

Nejzajímavější produkt a nejoriginálnější expozice

Již od předcházejícího Trend Eventu v hotelu Duo je během akce vyhlašována soutěž o nejzajímavější produkt pro firemní akce. Sem vystavovatelé přihlásili celkem 22 produktů a služeb. Všechny stánky (vystavovatelé) se potom účastnili druhé soutěže a to o nejoriginálnější expozici. Každou soutěž hodnotila samostatná odborná porota. A jak to tedy nakonec dopadlo?

Nejzajímavější produkt pro firemní akce:

1. místo - Bublinář Matěj Kodeš - Bublinová show a workshop

2. místo - 3D LIVE PHOTO od Dance Heads

3. místo - iPilot - zážitek na simulátoru letadla Airbus A320

Nejoriginálnější expozice

1. místo - Muzeum voskových figurín Grévin

2. místo - Vietnamská káva Trung Nguyen

3. místo - Mladé kokosy - Coco face

Podrobnosti a odkazy na vystavovatele 18. Trend Eventu ve Slovanském domě naleznete na webu Trend Eventu: www.trendevent.cz/event/trend-event-slovansky-dum/vystavovatele

Novinky o dalších akcích, ale především odkazy na fotografie a videa, se k vám dostanou nejrychleji na www.facebook.com/firemniakce.cz.

777 226 603 info@firemniakce.cz