Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Kulatý 20. TREND EVENT v Národním domě byl plný energie

Ačkoliv venku vládlo sychravé podzimní počasí, v Národním domě na Vinohradech se sešlo několik set lidí, kteří se věnují pořádání firemních a jiných společenských akcí. Přišli sem načerpat inspiraci, získat nové kontakty a také si prohlédnout krásné prostory Národního domu.

Přehlídka dodavatelů služeb pro vaše akce

Pro prezentaci lokací, agentur i programů pro firemní akce byly vyhrazeny dva sály Národního domu. Vystavovatelů se zde představilo kolem padesáti. Byly mezi nimi lokace pro akce jako Veletrhy Brno. Ty se svou značkou Nejlepší prostor získali také cenu za nejoriginálnější expozici 20. TREND EVENTu. Z dalších lokací to byli třeba Klášter minoritů svatého Jakuba v Praze na Starém městě, Fusion hotel Prague, Tree od Life v Lázních Bělohrad,  nebo Hotel a centrum vzdělávání Dvorana v Karlovarském kraji.

Ze zajímavých programů pro firemní akce zmiňme například Crazy bubbles, Hry a hlavolamy, vinařské programy weWine nebo Vinařství Salabka. Na Trend Eventu byla k vidění elegantní Lady Classic a velmi krásná Vánoční Lady Furshet.

Velký úspěch mezi vystavovateli měly fotoaktivity - Fotonaut, Fotobedna, Photo to go.

Show na pódiu měla šťávu

Nedílnou a také nepřehlédnutelnou součástí TREND EVENTu je tradičně pódiová show. O tu se tentokrát postaraly především dvě dívčí skupiny. Jednou z nich byly Z-SHOW, trojice dívek, které oslnily svými tanečně, světelně gymnastickými představeními. Druhou zajistilo uskupení FANTASTIC agentury Trn v oku a jejich skvělá vystoupení například v tahitských kostýmech. Specialitou potom bylo vystoupení ZUZANY FIALOVÉ, která předvedla pole dance - fascinující gymnastické kreace na tyči. Nadšení ze své práce předvedla také liberecká iQLANDIA, jejíž představitelé ukázali na pódiu nejrůznější fyzikální zákonitosti a Jan Horský z firmy Infinite, která se zabývá virtuální realitou. Tu si mohli během akce návštěvníci také vyzkoušet a zažít si jízdu na horské dráze, i když zrovna seděli na židli vprostřed Prahy. Hudební část vystoupení zajistil JIŘÍ ŠÁMAL, který jako jeden z mála lidí na celém světě ovládá skvěle hudební nástroj Hang Drum.

TREND EVENTem provázel známý moderátor Ondra Vodný.

Soutěž o nejzajímavější produkt pro firemní akce

Na tomto TREND EVENTu získali ocenění tyto produkty pro firemní akce:

1. Fotobedna.cz

2. Z-SHOW - gymnasticko světelná show

3. THE CHAMBER - únikové místnosti v centru Prahy

Odborná konference

Ještě před začátkem samotného TREND EVENTu začala konference Eventy ve službách businessu II, kterou pořádal portál FiremniAkce.cz ve spolupráci s agenturou MVP EVENTS. Konference a panelové diskuse se zúčastnili zajímaví hosté z firem jako je ČEZ nebo HEINEKEN a přibližně osm desítek účastníků.

Partneři TREND EVENTu

Generálním partnerem akce byl Národní dům na Vinohradech, hlavními partnery TREND EVENTu byla Event arena a hlavním partnerem konference Eventy ve službách businessu II byli MVP EVENTS. Mediálními partnery byli TTG, Marketing Sales Media a Event & Promotion.

Za ceny do slosování vizitek děkujeme: Good Agency, Fotobedna.cz, Event lady, Vinařství Salabka, Agentura Helas, Květinový ateliér u Elišky, Aquapalace Hotel Prague, weWine, S9 Company.

FOTOGALERIE

777 226 603 info@firemniakce.cz