Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

.... a váš vánoční večírek bude zážitkem

Program by měl být zážitkem, který vyvolává pozitivní emoce a hosty bude bavit. Vděčné a oblíbené jsou ochutnávky všeho druhu. Hodí se jak pro společenské akce, tak pro uvolněnější party pro zaměstnance.

Koňak, whisky či rum ochutná rád nejeden muž, ale i žena. To specialitky nachystané z hmyzí říše chtějí odvahu. Smažení brouci, cvrčci, červi nebo máslo s mravenci jsou netradičním zpestřením a po počátečním ostychu však bývají jednou z nejoblíbenějších atrakcí. Decentnější alternativou pak může být ochutnávka živých květin.
Vděčnou klasikou jsou kasínové aktivity, bowling, mikromágové, barmanská nebo baristická show.
Naopak neotřelým programem může být parfémová laboratoř, kde si mohou z ingrediencí namíchat svůj vlastní parfém, šňupání čokolády nebo workshop s výrobou pralinek či hamburgerů.
Vánoční večírky probíhají v uvolněné atmosféře, takže zde mají místo také různí stylisti, kadeřníci co vytvářejí bláznivé a barevné účesy, falešné tetování a různé kresby na obličej.
Na žádném vánočním večírku by pak neměl chybět fotokoutek. Obvykle je velmi dobře vybaven rekvizitami, takže hosté si odnášejí památku v podobě fotografie ve vtipném kostýmu.

Hudba, tanec, zábava
V rámci programu jsou populární a vyhledávaná taneční a umělecká představení v podobě krátkého vstupu. Sázka na jistotu je například Z-Show a jejich gymnastické a pyromuzikální show. Vstup komiků z řady „Na Stojáka“, spolehlivě zafunguje na každé publikum. Hudba k party patří, a tak i na vánočních večírcích nesmí chybět. Pro společenské akce pro VIP hosty se hodí spíše jemnější hudba v podobě jazzových tonů, která hraje na pozadí, nebo má kratší vstupy v rámci programu. Doporučit můžeme Rubin Quartet, jejich tony Vás nechají zapomenout na předvánoční shon a stres. Naopak v rámci večírku pro zaměstnance je vhodné a žádoucí, aby na akci vystoupila známá a oblíbená hudební skupina. V poslední době sledujeme trend, kdy na takovéto akci hraje hudební těleso složené z řad zaměstnanců, kteří mají svou kapelu jako koníčka. Vánoční party pak většinou uzavírá diskotéka, kterou má v režii DJ a hraje k poslechu i k tanci.

777 226 603 info@firemniakce.cz