Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

To, co chybí na eventech, je smích a legrace.

Máme pro vás skvělý TIP, který zabere na každé akci. Je to Mr.Bean show. Jeho prezence na akci je viditelná a rozhodně nenechá vaše návštěvníky spát. Nebudou věřit zdali je to Rowan Atkinson a nebo jeho dokonalá kopie.

Humor a emoce jsou na evetech nedocenitelnou složkou, která ve většině případech na akcích chybí a znamená mnoho. Mr.Bean (Arnaldo Mangini) je vaše jedinečná možnost jak svůj event doslova vytrhnout ze stereotypů a dostat jej na jinou programovou úroveň. Garantujeme Vám zároveň, že žádný event s tímto umělcem není stejný. 

 Ptáte se na jaký druh akcí lze Mr.Bean použít?

Na firemní a vánoční akce, svatby, představení nových značek, slavnostní otevření, narozeniny, aqua palace, bazény, halové akce, promotion eventy, road shows a mnoho dalších.  

Jeho přítomnost bohatě stačí k vytvoření jedinečné atmosféry a pohody. 

 Jak to probíhá a nebo vypadá? 

Obsahem je 3 hodinová prezence Mr.Bean na dané akci, kde baví hosty s různými rekvizitami a svým osobitým humorem. Může být u vstupu, kde vítá hosty, za barem, na parketu, sedí s hosty u stolu, předává tombolu atd. V rámci této doby má 15 min. pódiové vystoupení. Záleží pouze na vás, kdy budete chtít aby byl přítomen a kdy má být vystoupení a my už vše zajistíme. 

Ti nejlepší hledají kvalitu, ne kvantitu, stejně tak jako my hledáme kvalitu pro své klienty.

www.urbano.cz

777 226 603 info@firemniakce.cz