Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Vánoce v duchu Z-SHOW: nezapomenutelné zážitky na klíč

Kreativci ze Z-SHOW připravili pro Vás letos nabídku, která naplní každou chvílí Vašeho večera nezapomenutelnými zážitky v duchu Vánoc - od přivítání hostů až slavnostní show.

Perfektním zpestřením programu, s nímž vyhrajete ihned v začátku, je vánoční Lady ve stole. Elegantně zdobené šaty modelky slouží jako stůl, na němž můžete servírovat libovolné nápoje, občerstvení nebo dárky. Milá a usměvává Lady může obcházet Vaše hosty, nabízet jim pohoštění ze svého stolu anebo se s nimi i vyfotí. Ve spojení s profesionálním líčením a širokou nabídkou krásných kostýmů tato služba promění Váš večer v opravdu nezapomenutelnou událost.


Opravdový wow-efekt vaši Vánoční party dodají Světelné gymnastické show. Magické světelné kostýmy a unikátní rekvizity, spojené s uměním tance a moderní gymnastiky se stanou zlatým hřebem Vaše oslavy. Vyberte si z široké palety vánočních programů - od světelného baletu až po dynamickou show Christmas Lights - s akrobaticky nadaným Santou v hlavní roli. Světelné show znáte z TV projektu Česko Slovensko Má Talent, byly nejednou představeny  rámci setkání TrendEvent - pyšní se mimo jiné prestížní cenou za Nejzajímavější program pro firemní akce 2015.


Chcete-li mrazivému počasí dodát špetku ohně a vášně, Z-SHOW Vám ho doslova snese z nebe. Ať už si přejete dechberoucí taneční fireshow, slavnostní ohňostroj nebo brandovanou pyromuzikální show se zapálením loga Vaše firmy  - profesionální tým Z-SHOW se nebrání odvážným nápadům. Překvapte Vaše hosty fantastickou show, plnou dynamické hudby, jiskřivé pyrotechniky, taneční vášně a zůstańte si jistý, že na tento večer si budou vzpomínát opravdu dlouho!

777 226 603 info@firemniakce.cz