Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Firemní akce v zámeckém prostředí

Zámecké prostory v srdci jižních Čech jsou jako stvořené pro firemní akce všeho druhu. Firmy dnes již nehledají pouze prostory, které jim vyhovují kapacitně, ale zároveň chtějí něco navíc. Ať už se jedná o kompletní zajištění akce, nebo exkluzivní prostředí, tohle všechno nabízí právě společnost Panství Bechyně.

Panství Bechyně s.r.o. má své sídlo v malebném lázeňském městečku v jižních Čechách, jak již vyplývá z názvu. Disponuje nejen několika prostory pro menší i velké skupiny klientů, ale zároveň je schopna poskytnout ubytování v několika kapacitách, vlastní catering a především dlouholeté zkušenosti s pořádání eventů.

Klientům nabízí prostory přímo v zámku Bechyně, a to jak pro koncerty, firemní školení, rauty a slavnostní hostiny, ale i svatby, Vzhledem k umístění zámku v rozlehlém zámeckém parku se nabízí široká škála pro využití i pro teambuldingy nebo velká školení s kapacitou až 600 osob. Pokud firma preferuje menší počet hostů do 60 osob, případně jde o soukromé jednání VIP sekce nebo Top managementu, k využití je i bývalý lovecký zámeček v Černické oboře, cca 7 km od Bechyně. Černický zámeček se nachází vedle golfového hřiště a poskytuje nejen úžasné zámecké prostředí včetně ubytování, ale i naprosté soukromí, včetně rozsáhlých venkovních prostor k využití právě pro teambuldingy. Golfové hřiště v sousedství je nejstarší devítijamkové jihočeské golfové hřiště a nabízí nejen golfové akademie s trenéry pro úplné začátečníky, pokročilé i profíky, ale i půjčovnu vybavení nebo uzavřené golfové turnaje pro firmy. Mimo jiné se zde nachází útulný Penzion s vlastní restaurací a zázemí jak pro golfisty, tak i například pro cykloturisty.

Panství Bechyně nabízí tedy mnoho možností k využití téměř pro všechny typy firemních akcí.

 

Pokud chcete mít jistotu dobře zvolené lokace, spojené s profesionálním přístupem a kvalitními službami, je Bechyně tou pravou volbou.

777 226 603 info@firemniakce.cz